EN
Aktualności
ARAB HEALTH 2019 – Dubaj, ZEA
ARAB HEALTH 2019 – Dubaj, ZEA
28 stycznia 2019
Arab Health 2019

W dniach 28 -31 stycznia  2019 roku w  International Convention & Exhibition Centre w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbyły się  już po raz czterdziesty czwarty Targi Medycyny i Ochrony Zdrowia ARAB HEALTH 

Zwiększające z roku na rok swój potencjał zarówno Targi  jak i Kongres im towarzyszący, zaliczane są obecnie do grona największych  oraz najważniejszych światowych wydarzeń  w kalendarzu imprez związanych  z ochroną zdrowia.

Podczas  targów Arab  Health  2019  ponad  4 150 firm ( w tym 57 polskich) prezentowało swoje najnowsze wyroby dla odwiedzających targi  profesjonalistów z dziedziny ochrony zdrowia, którzy przybyli do Dubaju z ponad 160 krajów.

Nasza firma uczestniczyła  w Arab Health już po raz jedenasty.  Stoisko Echo-Son (nr H38) znajdowało się w hali  nr 2. W czasie trwania targów prezentowaliśmy aparat ALBIT,  aparat okulistyczny PIROP oraz aparat PINIT do automatycznego pomiaru  objętości pęcherza. Odbyliśmy również rozmowy z naszymi aktualnymi oraz potencjalnymi partnerami z krajów bliskiego wschodu, a także azjatyckich oraz afrykańskich.

GALERIA ZDJĘĆ
WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI