EN
Aktualności
ARAB HEALTH 2020 – Dubaj, ZEA
ARAB HEALTH 2020 – Dubaj, ZEA
27 stycznia 2020

W dniach 27 -30 stycznia  2020 roku w  International Convention & Exhibition Centre w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbyły się  już po raz czterdziesty piąty Targi Medycyny i Ochrony Zdrowia ARAB HEALTH .

Targi Arab Health to największe targi branży medycznej na Bliskim Wschodzie. Są uznawane za wydarzenie, w którym firmy i profesjonaliści z branży ochrony zdrowia muszą uczestniczyć. Targi Arab Health są niepowtarzalną okazją do wypromowania i wprowadzenia naszych produktów przede wszystkim  na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich, krajów regionu Zatoki Perskiej oraz krajów Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

Podczas  targów Arab  Health  2020  ponad  4 250 firm  prezentowało swoje najnowsze wyroby dla ponad 106 000 odwiedzających targi  profesjonalistów z dziedziny ochrony zdrowia, którzy przybyli do Dubaju z ponad 159 krajów.

Nasza firma uczestniczyła  w Arab Health już po raz dwunasty.  Stoisko Echo-Son (nr F58) znajdowało się w hali  Sheikh Saeed 2. W czasie trwania targów  mieliśmy okazję do spotkań z naszymi aktualnymi oraz potencjalnymi partnerami z krajów bliskiego wschodu, a także krajów azjatyckich oraz afrykańskich.

GALERIA ZDJĘĆ
WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI